آیا ماساژ باعث کند شدن روند پیری و مراقبت از قلب خواهد بود؟

سه شنبه 29 بهمن 1398 05:05 ق.ظنویسنده : پی وی

 

پیش بینی می شود که جمعیت پیر ما تا سال 2050 دو برابر شود. هرچه پیرتر می شویم ، سیستم قلب و گردش خون هر دو به ویژه آسیب پذیر هستند. بیش از 70٪ آمریکایی ها در سنین 60-79 سال و 80٪ آمریکایی های بالای 80 سال ، نوعی بیماری سیستم قلبی عروقی دارند. مغز ، رگ های خونی و قلب بیشترین خطر را دارند. عوامل خطر زیادی برای بیماری های قلبی وجود دارد ، از جمله فشار خون بالا ، استعمال سیگار ، دیابت ، اضافه وزن و عدم تحرک. با این حال ، روند پیری طبیعی به طور طبیعی به مستعد مبارزات قلب منجر می شود. بنابراین حتی اگر هیچ یک از عوامل خطر بیماری قلبی عروقی را نداشته باشیم ، هنوز هم مفید است که در نظر بگیریم که چگونه قلب ما تحت تأثیر پیر شدن قرار می گیرد ، و راه هایی برای تقویت قدرت قلب ما.آموزش ماساژ.
قلب پیری
قلب ما به تدریج با افزایش سن بدتر می شود. دیواره شریان ها در و اطراف قلب ضخیم می شوند ، اتاق های قلب بزرگ می شوند ، افزایش التهاب عضله قلب وجود دارد و قلب در پمپاژ خون از طریق بدن ما کمتر کار می کند. همچنین شریان ها و شریانی ها در داخل و اطراف قلب نیز کشش کمتری دارند ، بنابراین حرکت پمپاژ در حین فشار سیستول باید برای حرکت خون سخت تر عمل کند. به همین دلیل ، حتی اگر هیچ عامل خطر دیگری وجود نداشته باشد ، فشار خون بالا و کاهش گردش خون اغلب در بزرگسالان مسن بروز می کند.
کاردیومیوپاتی یا بیماری های عضله قلب نیز شایع است. انواع مختلفی از کاردیومیوپاتی وجود دارد ، اما مورد توجه خاص آن کاردیومیوپاتی ناشی از استرس است که به آن سندرم قلب شکسته نیز گفته می شود. قلب به دلیل استرس ، دل درد ، اندوه و سایر وقایع زندگی از نظر عاطفی شکسته و ضعیف می شود. قلب پیری به تدریج در برابر استرس و ورزش مقاومت نمی کند.آموزش طب سنتی.
تحقیقات نشان می دهد که با اضافه کردن ماساژ درمانی به روال مراقبت های بهداشتی ، افراد بالغ ممکن است قلب خود را سالم تر نگه دارند. دلیل این امر آن است که ماساژ برای حمایت از روند پیری قلب فواید زیادی دارد.
ماساژ روشی غیر تهاجمی برای محافظت از قلب شما است
ماساژ درمانی روشی موثر برای مراقبت از قلب فرد است. ماساژ درمانی یک روش غیر تهاجمی برای کاهش علائم مرتبط با سن برای بزرگسالان مسن است. مشخص است که ماساژ به ویژه در کاهش استرس و اضطراب بسیار قدرتمند است. با آرامش بدن و کاهش سطح استرس ، ثابت شده است که ماساژ درمانی باعث کاهش فشار خون و ضربان قلب می شود.
پیش فشار خون بالا یکی از راه های پیش بینی بیماری های قلبی عروقی است. در مطالعه‌ای که در سال 2013 انجام شد ، محققان دریافتند که زنان پیش از فشار خون بالا از ماساژ 10-15 دقیقه (10 جلسه در طول 3.5 هفته) بهره مند شدند. کاهش قابل توجهی از فشار خون کلی برای این زنان وجود دارد. نکته قابل توجه این بود که فشار خون آنها تا سه روز بعد از هر جلسه ماساژ پایین می آمد. بنابراین ، با اجرای ماساژ منظم در امور روزمره مراقبت های بهداشتی ، از اثرات جانبی و طولانی مدت فشار خون به طور بالقوه جلوگیری می شود.آموزش پوست و زیبائی skin care.
هنگامی که بزرگسالان دچار فشار خون بالا می شوند ، ماساژ درمانی نیز یک مداخله مؤثر برای محافظت از قلب است. در مطالعه ای که با بیماران بزرگتر انجام شده است و فشارخون اولیه وجود دارد ، ماساژ پشت سوئدی فشار خون را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. بیماران دو هفته 10 دقیقه ماساژ پشت سوئد را به مدت 12 هفته دریافت كردند. هر دو فشار دیاستولیک و سیستولیک بعد از هر جلسه ماساژ پایین تر اندازه گیری می شدند. مجدداً ، ثابت شد كه ماساژدرمانی یك روش غیر دارویی موفق برای كاهش فشار خون است.
با کاهش فشار خون ، ماساژ درمانی در حمایت از پیری قلب مؤثر است.


برچسب ها: ماساژ ، آموزش ماساژ ، آموزش زیبایی ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 29 بهمن 1398 05:06 ق.ظ

 

موفقیت و جذب با کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

سه شنبه 1 بهمن 1398 01:00 ق.ظنویسنده : پی وی

 

4 اثر از فلورانس

این کتاب زیبا و جذاب توسط یک نویسنده آمریکایی نوشته شده است و در ایران 60 بار چاپ شده است و این نشان دهنده جذابیت این کتاب می باشد. معمولاً انسان ها همیشه دوست دارند که خودشان همه چیز را تجربه کنند و زمانی که بن بست برخورد می کنند دوباره و از نو زندگی شان را شروع کنند. این کتاب راهنمایی هایی که برای یک زندگی و شروع جدید نیاز دارید را به شما می گوید. این کتاب به صورت محاوره و قابل فهم و با بیانی صمیمی با شما صحبت می کند و همین عوامل باعث می شود که شما جذب کتاب شوید. نویسنده این کتاب به فن بیان و سخنوری خوبی که داشته همیشه معروف بوده و کتاب هایش همیشه الهام بخش بوده است.

اطلاعات بیشتر در مورد نویسنده..

موضوع کتاب چهار اثر فلورانس درباره چیست؟

کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین جزء کتاب های روانشناسی شاید بتوان محسوب کرد چرا که نویسنده در این کتاب سعی کرده است که هوشیاری ذهن انسان را نشان دهد. این کتاب 4 قسمت است که در قسمت اول درباره زندگی و نحوه زندگی کردن است و نویسنده به این معتقد که زندگی میدان بازی است. در قسمت دوم درباره اثرگذاری سخن بر زندگی انسان ها صحبت می کند و این که برای موفق شدن باید تلاش کرد و انتظار کشیدن کافی نیست. در قسمت سوم درباره تاثیر و نفوذ سخن صحبت می کند و معتقد است که باید سخنان نیکو به زبان آورد و در بخش آخر درباره خوبی کردن صحبت می کند و زمانی که کسی می خواهد به شما خوبی کند از او روی برنگردانید و جواب بدی را با بدی کردن ندهید و در آخر می گوید زمانی که کلام انسان ها تغییر کند جهان هم تغییر پیدا خواهد کرد.

این نویسنده الهام بخش، آثار دیگری هم دارد که عبارتند از: در مخفی توفیق، کلام تو عصای معجزه گر توست و بازی زندگی و راه این بازی. شما دوستان می توانید برای دانلود این کتاب زیبا و جذاب به سایت کتابچین مراجعه کنید و نسخه صوتی و الکترونیکی را با دو ترجمه کاملاً متفاوت خریداری کنید و از خواندن آن لذت ببرید.

 

        
  • چهار اثر از فلورانس اسکاول شین: ترجمه مریم طباطبایی، انتشارات آفتاب گیتی

دانلود از کتابچین

        
  • چهار اثر از فلورانس اسکاول شین: ترجمه نسرین صابری، انتشارات آوای دانیال

دانلود از کتابچین

 

موفقیت با چهار اثر فلورانس اسکاول شین

 

 


برچسب ها: موفقیت و جذب با کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 1 بهمن 1398 01:01 ق.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات