شنبه, 31 فروردین,1398

 

اخبار بانوان فرهیخته استان کرمانشاه

23

به‌همت جمعیت بانوان فرهیخته مازندران جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر دبستان حدیث شهرستان سرپل‌ذهاب برگزار شد.


به‌همت جمعیت بانوان فرهیخته استان مازندران جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر دبستان حدیث سرپل‌ذهاب امروز ۲۱ اسفندماه باحضور اعضاء روسای جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه و معاون پرورشی آموزش و پرورش سرپل‌ذهاب در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حسین کمری، معاون پرورشی آموزش و پرورش سرپل‌ذهاب گفت: شما دانش‌آموزان که به سن عبادت رسیده‌اید به‌صورت رسمی از سوی خداوند دعوت شدید تا در میهمانی خدا شرکت کنید.


وی افزود: جشن عبادت و بندگی جشنی مهم است و بدین معناست که شما رشد فکری پیدا کرده‌اید و آماده به جا آوردن فرامین الهی هستید.

کمری تصریح کرد: تصمیم بگیرید بعد از این با حضور خانواده در میعادگاه نماز جمعه و نماز جماعت مساجد حضور داشته باشید.

معاون پرورشی آموزش و پرورش سرپل‌ذهاب بر اهمیت فریضه الهی نماز و تبیین آن برای فرزندان تأکید کرد.


افسانه تیرانداز، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه نیز در این مراسم اظهار کرد: باتوجه به بازدیدهای مکرری که امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی کشور از شهرستان سرپل‌ذهاب داشتند وظیفه خود دانستند در این برهه از زمان برای تسکین درد مردم این شهرستان حضور داشته باشند.

وی افزود: طی سه روز بازدید از شهرستان و هماهنگی انجام شده با آموزش و پرورش شهرستان به‌منظور برگزاری جشن تکلیف جمعیت بانوان فرهیخته مازندران مسئولیت و تدارکات برگزاری جشن را برعهده گرفت.


تیرانداز در ادامه خطاب به دانش‌آموزان لازمه انس و نزدیکی با خداوند متعال را پیروی از دستورات الهی دانست و گفت: کسانی که با خدا دوست باشند مورد محبت و علاقه دیگران واقع می‌شوند.

وی در پایان عنوان کرد: جشن تکلیف جشن شروع طاعت و بندگی است.


عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
حداقل

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

آخرین بروز رسانی توسط مدیریت سایت در تاریخ 1397/02/30

حریم خصوصی  |  شرایط استفاده
طراحی و پیاده سازی توسط پرشیاسافت