شنبه, 31 فروردین,1398

 

اخبار بانوان فرهیخته استان کرمانشاه

04

محمدی اظهار کرد: حمایت از تولید داخلی از ارکان اقتصاد مقاومتی و خرید کالای ایرانی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری است.


بتول محمدی، رئیس کارگروه متناسب با شعار سال جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه، گفت: حمایت از تولید داخلی از ارکان اقتصاد مقاومتی است.
وی با اشاره به شعار سال «تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی» تصریح کرد: خرید کالای ایرانی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری است.
محمدی اظهار کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود فرمودند، همه باید تلاش کنیم تا با حمایت از تولید داخل و کالای ایرانی اقتصاد پر رونقی را در افق کشور نظاره‌گر باشیم.
رئیس کارگروه متناسب با شعار سال جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی و ضرورت حمایت از تولید داخلی و با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولیدکنندگان بخش داخلی باید از تولیدداخلی حمایت کنیم.
وی گفت: با حمایت از تولیدکنندگان داخلی کمک قابل توجهی به چرخه اقتصادی کشور می‌کنیم در غیر اینصورت چرخه اقتصادی دچار اختلال خواهد شد.
محمدی اظهار کرد: در فرمایشات رهبر معظم انقلاب حمایت از تولید داخلی مورد تأکید است.
رئیس کارگروه متناسب با شعار سال جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در پایان افزود: مسأله حمایت از تولید داخلی نیازمند عزم همگانی است و حمایت از تولید داخلی خرید کالای ایرانی را می‌طلبد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
حداقل

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

آخرین بروز رسانی توسط مدیریت سایت در تاریخ 1397/02/30

حریم خصوصی  |  شرایط استفاده
طراحی و پیاده سازی توسط پرشیاسافت