شنبه, 31 فروردین,1398

 

اخبار بانوان فرهیخته استان کرمانشاه

25

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه با تأکید بر جلوگیری از نهادینه شدن آسیب‌های اجتماعی در جامعه، گفت: مسئله اجتماعی هر منطقه باید با نگاه و گویش همان منطقه رصد و پیگیری شود.
بتول محمدی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه، با تأکید بر ضرورت مقابله با آسیب‌های اجتماعی، گفت: مقابله با آسیب‌های اجتماعی نیازمند برنامه‌ریزی، همکاری و همیاری است.
وی آسیب‌های اجتماعی را به سبب عدم سیاستگذاری و برنامه‌ریزی دقیق دانست و افزود: همکاری و اقدامات مسئولانه در مسیر کاهش آسیب‌های اجتماعی لازم و ضروری است.
محمدی اظهار کرد: با نگاهی عمیق و علمی در می‌یابیم که کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی در گرو نهادینه شدن و تلاش مضاعف و کار فرهنگی است.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه تصریح کرد: فعالیت بخش فرهنگی و اجتماعی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود.
وی درادامه به ضرورت شبکه‌سازی در این مسیر اشاره و بر استفاده از ظرفیت‌های جمعیت بانوان فرهیخته تأکید کرد.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: آموزش در خصوص مهارت‌های زندگی مهم‌ترین عامل کاهش آسیب‌های اجتماعی است.
محمدی در ادامه افزود: باید نقاط قوت حوزه فرهنگی را براساس اصول و ارزش‌ها نهادینه و با اتکا به نقاط قوت آسیب‌ها را رفع کنیم.
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
حداقل

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

آخرین بروز رسانی توسط مدیریت سایت در تاریخ 1397/02/30

حریم خصوصی  |  شرایط استفاده
طراحی و پیاده سازی توسط پرشیاسافت