شنبه, 31 فروردین,1398

 

اخبار بانوان فرهیخته استان کرمانشاه

25

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه با اشاره به اهداف این جمعیت، اظهار کرد: مهم‌ترین محور فعالیت‌های جمعیت بانوان فرهیخته ترویج سبک زندگی اسلامی است.
افسانه تیرانداز، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: مهم‌ترین محور فعالیت‌های جمعیت بانوان فرهیخته ترویج سبک زندگی اسلامی است.
وی با اشاره به نقش بانوان به ویژه در بحث اقتصاد خانواده، افزود: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در کاگروه اقتصادی این جمعیت در استان در سال ۹۷ تصمیم داریم تا از ظرفیت‌های جمعیت بانوان در این راستا بهره بگیریم.
تیرانداز اظهار کرد: برای سال ۹۷ تصمیم داریم تا با برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه بانوان فعال در جمعیت بانوان استان در مسیر اهداف اساسی گام‌ برداریم.
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: برطبق برنامه‌‌ریزی انجام شده در شش ماه نخست سال ۹۷ کارگاه‌های آموزشی در مسیر فعالیت بیشتر بانوان برگزار خواهد شد.
وی بر آموزش تعمیق باورهای دینی و تحکیم بنیان خانواده تأکید و آن را موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه دانست.
تیرانداز در پایان با اشاره به برخی از طرح‌های این جمعیت در سال ۹۷ به حمایت از برنامه‌های فرهنگی برای ایجاد رقابت سالم بین اعضا تأکید کرد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
حداقل

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

آخرین بروز رسانی توسط مدیریت سایت در تاریخ 1397/02/30

حریم خصوصی  |  شرایط استفاده
طراحی و پیاده سازی توسط پرشیاسافت