شنبه, 31 فروردین,1398

 

اخبار بانوان فرهیخته استان کرمانشاه

03

نشست تخصصی سبک زندگی جهادی با حضور اعضای جمعیت بانوان فرهیخته فعال در عرصه دینی در کرمانشاه برگزار شد.

صبح امروز در محل سالن اجتماعات اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه باحضور اعضاء جمعیت بانوان فرهیخته فعال در عرصه دینی نشست تخصصی سبک زندگی جهادی برگزار شد.

در این نشست افسانه تیرانداز، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: سبک زندگی جهادی سبکی از زندگی اولیاء خدا است که در فرمایشات رهبر انقلاب به عینه دیده شده که همه را به تلاش، همت، اقدام و عمل برای توسعه کشور دعوت می‌کنند.

وی افزود: سبک زندگی واقعیتی انکارناپذیر در زندگی هر فرد است و ضرورت دارد تا این امر در بین دستگاه‌ها به صورتی جدی در پیش گرفته شود.

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه اظهار کرد: نشست‌های تخصصی با موضوع سبک زندگی جهادی فرصتی برای تبیین و گسترش ارزش‌ها در جامعه است.

تیرانداز افزود: باید از فرصت‌هایی چون نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی با موضوع سبک زندگی بهره بگیریم و در این راستا باید از ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

وی گفت: سبک زندگی جهادی نماد جهان‌بینی، اعتقادات و باورهای اصیل مردم ایران اسلامی و اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه است.سبک زندگی جهادی اوج سبک زندگی اسلامی است.

تیرانداز در پایان تأکید کرد: باید فرصتی برای جمعیت‌های فرهنگی استان فراهم شود تا سلسله نشست‌های سبک زندگی جهادی برگزار شود.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
حداقل

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

آخرین بروز رسانی توسط مدیریت سایت در تاریخ 1397/02/30

حریم خصوصی  |  شرایط استفاده
طراحی و پیاده سازی توسط پرشیاسافت